מטבחים באשקלון

עיצוב מטבחים באשקלון הוא נושא מודרני והוא אחד האתגרים הגדולים בעת עיצוב פנים, כיוון שעליו להיות פונקציונאלי ומתאם באופן אישי לדיירי הבית מבחינת השימוש בו, ומצד שני עליו להיות מעוצב בטוב טעם על פי סגנונם האישי של הדיירים ועל פי העיצוב הכללי של הבית. בניגוד לסגנון הבנייה שהיה בעבר בו המטבח היה ממוקם בחדר נפרד ממש כמו יתר חדרי הבית, כיום המטבח נגלה לעיני כל ממש בחלק המרכזי של הבית, כלומר הוא נמצא בחלל אחד גדול יחד עם הסלון, חדר האוכל ולעיתים גם חלק מהמרפסת השמש או מהגינה, ולכן אתגר העיצוב הוא גדול יותר במטבחים באשקלון המודרניים יותר, כיוון שעליהם להיות פונקציונליים עבור דיירי הבית, אך מצד שני להיות שמרניים ולהתאים לעיצוב הכולל של חלל הבית.

עיצוב מטבחים באשקלון עם עיצוב בהתאמה אישית

שילוב של פונקציונליות ועיצובים מיוחדים למטבחים באשקלון

באזור הדרום ניתן למצוא חברות המציעות מטבחים באשקלון המעוצבים בטוב טעם, ממש בדומה לסגנונות שונים בהשראה מכל העלום, אם זה סגנון איטלקי, ספרדי, פרובנס, אנגלי, סקנדינבי ואפילו מטבחי יוקרה וכפריים. המשותף בניהם הוא כמובן הפונקציונאליות, שיכולה להתאים באופן אישי עבור כל אחד, חלקם פחות חובבני בישול ומעט מאוד נמצאים במטבח ועבורם המטבח הוא לאחסון מזון וחימום במיקרוגל, וחלקם חובבנים מושבעים המעוניינים במרחבים גדולים במטרה ליהנות מנוחות בלתי מפשרת בעת בישול ואפייה. אם כך, על חברות מטבחים באשקלון להתאים את העיצוב והתכנון בקפידה עבור כל לקוח.

סוגי סגנונות של מטבחים באשקלון שכדאי להכיר

בין העיצובים הנחשקים בתחום המטבחים באשקלון, נראה כי דווקא הטרנד הנוכחי הוא מטבחים בהשראת סגנונות שונים ברחבי העולם, כמו – מטבח איטלקי המאפיין על השראת המאכלים האוהבים בתרבות האיטלקית כגון פיצות ופסטות, מטבחים באשקלון בעיצוב אנגלי מוקפד, פרובנס, ספרדי הדומה למטבחים הכפריים, מטבח צרפתי המבוסס על מאה רך ורומנטי, מקסיקני המכיל הרבה עץ ופרזולים מיוחדים וכוך הלאה. המשותף לכל הסגנונות הללו הוא האפשרות לשלב אלמנטים המזכירים את ארצות אלו, אולם עם שילובים נכונים של חומרים ואלמנטים מודרניים או בסגנון רטרו עתי שיכול להפוך את הקערה על פיה ולהקנות לחלל מראה של מטבח הדומה לארמונות אצולה של מלכים כפי שהיה בעבר.

למידע נוסף: מטבחים תל אביב | מטבחים בבאר שבע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *