מטבחים ברחובות

בעיר רחובות ניתן למצוא סוגים שונים של מבנים ושכונות בעלות תרבויות אופי שונה, חלקן שכונות חדשות ובהן מגדלי דיור חדשים, חלקן שכונות ישנות וחמימות וחלקן שכונות בהן יש בתים צמודים קרקע המציעים איכות חיים מגוונת עבור התושבים.מה שמייחד את השכונות בעיר הוא הביקוש הרב למטבחים ברחובות אשר יהיו חדשים, חלקם מעוניינים לשפץ או להחליף את המטבח הישן לטובת חדש ומתקדם יותר, חלקם יעדיפו שלא לקחת את המטבח הסטנדרטי המציע הקבלן בבתים חדשים ולכן הם יפנו לחברות וחנויות המציעות מטבחים ברחובות המעוצבים באופן אישי עבורם.

מטבח קלאסי בהתאמה אישית ברחובות

הכירו את שתי האופציות הנפוצות לרכישת מטבחים ברחובות

ברכישות מטבחים ברחובות, התמחור נעשה על פי מטר, כלומר כל מטר מהמטבח מתומחר באופן מסוים, כאשר ישנה אפשרות בחירה בי החומרים השונים שיכולים לעלות את התעריף, מן הסתם במטבח עם ארונות מעץ מלא או שיש מאבן יוקרתית יהיו יקרים יותר, אולם החישוב הוא על פי מטר. כמו כן, מה שמעלה את התעריף הוא בחירת מטבח ברחובות בהתאמה אישית או מטבח הנמכר מוכן. בואו נראה את ההבדל בניהם:

אפשרות רכישת מטבחים ברחובות בהתאמה אישית – רכישה זאת היא היקרה יותר, כיוון שאתם בוחרים את שילוב האלמנטים במטבח, את החומרים, את השיש, סוגי הארונות מטבח, הפרזולים, הברזים וכו'. למעשה, מדובר במטבח מותאם באופן אישי לצרכים שלכם אותו הנכם מתכננים בעזרת נגר, מצב פנים או אדריכל, כאשר כל אלמנט במטבח נבחר באופן אישי על פי הצרכים והדרישות שלכם ולאח מכן מרכיבים אותו בקפידה במיקום הדרוש.

אפשרות רכישת מטבחים מוכנים ברחובות – מטבח מוכן מראש ניתן לרכוש בחנויות עשה זאת בעצמך, בחניות מטבחים ברחובות ובמקומות נוספים למעשה, המטבח מגיע מובנה מראש, כאשר יש כמובן היצע רב של דגמים ומעט אפשרויות לחרוג מהנורמה, וכל תוספת כמובן כרוכה בתשלום נוסף. אופציה זאת היא זולה יותר ביחס לבניית המטבח מאפס, אולם היא יכולה להיות אטרקטיבית עבור מי שמעוניין במטבח זול ומהיר יותר.

מה כדאי? הכל עניין של תקציב אישי, מן הסתם שמטבח בהתאמה אישית יהיה יקר יותר, אולם הוא יהיה בדיוק על פי הצרכים האישיים שלכם וישתלב בצורה נהדרת בחלל הדרוש לטובת הצבת המטבח.

ליצירת קשר ולמידע נוסף אודות מטבחים ברחובות > לחצו כאן

ראו גם: מטבחים בקרית עקרון | מטבחים בבילו | מטבחים בתל אביב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *