מטבחים כפריים

על מה אתם חושבים כאשר אתם חושבים על המונחים "מטבחים כפריים מעוצבים" או "עיצוב מטבח כפרי מודרני"? האם אתם מדמיינים מטבח כפרי פשוט המאפיין בתים בכפרים של פעם? האם אתם מדמיינים מטבח כפרי אשר מרכיב העץ שולט בו? בין אם חשבתם על האפשרות הראשונה או השנייה – צדקתם. המונח מטבח כפרי מתייחס בעקר לאווירה כפרית, אשר יכולה להיות מושגת בעזרת מגוון רחב של אמצעים. להלן יופיעו כמה מהם עבורכם.

מטבח כפרי "פשוט"

קיימים אנשים אשר מתחברים באופן כללי לעיצוב יותר פשוט של בית. מטבחים כפריים מעוצבים יכולים להיות מושגים גם באמצעות שימוש בעיצוב נקי הכולל ריהוט פשוט, ארונות ללא גימורים מיוחדים, צבעים קלאסיים ומעט דהויים לעיתים ודקורציות בטוב טעם.

עיצוב מטבח כפרי מודרני המשדר כפריות

עיצוב מטבח כפרי יכול רק לשדר כפריות, מבלי להיות "כפרי" לחלוטין. ניתן להשיג זאת על ידי שימוש בכלים שונים מעץ, כגון קרשי חיתוך, קישוטים המשלבים קש או שיבולי חיטה וכדומה, תמונות של נוף כפרי ועוד.

מטבחים כפריים מעוצבים בהתאמה אישית

עיצוב מטבח כפרי מודרני שלם

קשה לומר כי קיים עיצוב מטבח שלם המיוחד לסגנון, אולם כן ניתן להשתמש באריחים דמויי פרקט, אי מעץ, מזנון, ארונות וכדומה, כמובן בשילוב צבעים נעימים כגון ירוק עדין, טורקיז וכדומה. אגב, רהיטים מחודשים הם מצוינים עבור המטרה הזו, משום שוינטג' הולך טוב עם אווירה כפרית בעת עשיית מטבחים כפריים מעוצבים מודרניים.

עיצוב מטבחים כפריים, מודרניים ויוקרתיים לבית

מטבחים כפריים מעוצבים – מה כדאי לעשות?

קיימות כמובן אפשרויות יקרות יותר או פחות. האופציה הזולה ביותר להשגת עיצוב מטבח כפרי מודרני מעוצב היא לשלב דקורציות אשר יעניקו אווירה כפרית. אני חייבת לציין בהקשר זה, כי אופציה זולה ואהובה עלי במיוחד היא השימוש ברהיטים מחודשים. האופציה הזו היא גם אקולוגית וגם אסתטית ביותר. אפשרות נוספת היא פשוט להיעזר בחנויות המתמחות בכך, או במעצב פנים בעל ניסיון כמובן במטבחים כפריים מעוצבים. השאלה היא, מעבר לעניין התקציב, היא – עד כמה אתם רציניים בתהליך?

כטיפ אחרון, אציין כי חשוב להתחשב במאפיינים שונים של הבית, למשל – אם שאר הבית מעוצב בסגנון מודרני, זה ייראה מעט מוזר שרק המטבח הוא בסגנון כפרי, וכו'.

לסיכום: חשבו מה הכי עובד לכם. אווירה כפרית נחשבת באופן כללי לנעימה ומומלצת, ולכן היא תעשה רק טוב למטבח שלכם. עצה שלנו: בחרו באופציה של עיצוב מטבח כפרי.

לקריאה אודות עיצוב: מטבח קלאסי | מטבח מודרני | מטבח אנגלי