מטבחים מודרניים

בשנים האחרונות חלה מגמת עליה בביקוש אחר מטבחים מודרניים, כאלה שמשלבים מראה מודרני מוקפד לצד פונקציונאליות בלתי מתפשרת. מטבח מודרני כפרי כבר ממזמן אינו משמש רק לייעודו, כלומר להכנת אוכל ואכסנת מזון, אלה הוא משמש כפריט דקורטיבי לכל דבר התורם רבות לאווירה הכללית של הבית.

את ייעוד הדקורטיבי ויעודו כאלמנט המשפיע על נראות חלל הבית ניתן אולי להאשים בחלוקה המודרנית של חלל הבית, בו המטבח גולי לכולם, כלומר חלל פתוח המרכז את הסלון, הכניסה לבית ואת חלל המרפסת או הגינה כאשר תריס הגלילה מפריד בניהם. לעומת זאת, בעבר הרחוק ובבנייה הישנה חלל המטבח היה כמעין חדר סגור בדומה לחלל המטבח, ולכן העיצוב לא היה גלוי ומן הסתם ההשקעה במטבח מודרני הייתה יותר לכיוון הפונקציונאלי ופחות דגש על המראה העיצובי.

אם כך, נראה כי אתגר מטבחים מודרניים הוא רב, כיוון שיש לשלב בים פונקציונאלית, אך בד בבד שלמור על סגנון עיצוב מטבח מודרני כפרי שישתלב בסינרגיה מושלמת עם יתר האלמנטים בחלל כמו – פינת האוכל, הסלון, המסדרונות ואפילו עם דלתות הפנים הנשקפים בחלל הגדול.

מטבחים מודרניים בעיצובים אישיים

מטבחים מודרניים – קווים נקיים עם טאצ' דקורטיבי

מכיוון שמטבח מודרני מהווה בעידן של היום כחלק מחזות העיצובית הכוללת של חלל הבית, ניכר יהיה כי בחירת החומרים בו יהיו מוקפדים, החל מבחירת צבעים מעניינים ודי רגועים שלא ימשכו את כל תשומת הלב, שילובים שונים של חומרים, פרזולים, ברזים מיוחדים, מוצרי חשמלי ייחודיים ובעיקר הרגשה כי חשבו על כל פרט ופרט בתכנון מטבחים מודרנים.

מטבח מודרני מעוצב בהתאמה אישית

מטבחים מודרניים ניתן לשלב מגוון רב של חומרים מיוחדים כמו –  שילוב של סוגי  עץ שונים, אלומיניום, שיש דקורטיבי במגוון צבעים נועזים, שילוב זכוכית כחיפוי קיר שנהפך לטרנד לוהט, שילוב זכוכית מעוטרת עם צורות גרפיות וצבעים מושכים על ארונות המטבח ופרזולים שונים על ידיות הארונות והמגירות.

כמו כן, כבלתי נפרד מהנוף של מטבח מודרני כפרי ניתן למצוא אביזרים איכותיים ובטיחותיים כגון מוצרי חשמל מיוחדים שיוסיפו רבות לאווירה המודרנית כמו מתקני מים מעוצבים, תנורי בילד אין, מדיחי כלים, כיריים חשמליים מיוחדים, מקררים גדולים ומרשימים ועוד מיני רבים

ראו גם: מטבחים מודרנים פרובנס | מטבחים מודרניים מעוצבים

לפרטים נוספים וליצירת קשר אודות מטבחים מודרנים > מילוי טופס פרטים