מטבחי יוקרה

מטבחי יוקרה הם ממזמן כבר לא משמשים רק לטובת נוחות בבישול ואפייה ואחסון המזון, אלה הם הפכו לחלק ניכר מעיצוב הבית ומקום פתוח לעיני כל, אפילו כאשר אנו יושבים בחלל הסלון או כבר מהכניסה לבית. אם בעבר למטבחים יוקרתיים היה חדר עצמאי משלהם בו היינו מבשלים ומאחסנים את המזון, כיום הדבר שונה לחלוטין, מטבח יוקרתי מוצג לעיני כל ולכן רבים מתעניינים בעיצוב מטבחי יוקרה כחלק חשוב מעיצוב ותכנון הבית. לרוב, מטבח יוקרתי מודרני יהיה ממוקם בחלל אחד גדול המאגד את הסלון, את פינת האוכל, המסדרון הפונה לחדרים ואפילו עם המרפסת או הגינה, ולכן האתגר עבור מעצבי מטבחים יוקרתיים הוא גדול, כיוון שעליהם להתאים בקפידה את עיצוב המטבח ליתר האלמנטים בחלל על מנה שהוא ישתלב בצורה מושלמת בניהם.

עיצוב מטבחים יוקרתיים לבית

המאפיינים של מטבחים יוקרתיים

מטבחים יוקרתיים מדברים בעד עצמם. הם יכילו מגוון רב של אלמנטים שיחברו יחד לידי נראות קסומה. החומרים בהם יעשו שימוש במטבחים יוקרתיים יהיו מן הסתם יוקרתיים, הם יהיו שילוב של כמה חומרים יחד, כאשר לכל אלמנט יהיה במה משלו. ארונות המטבח ישרדו שיק מסוים ויהיו בנויים בטכנולוגיית מתקדמות כגון טכנולוגיית הטאצ' שפופולרית בעיצוב מטבחי יוקרה, הברזים יהיו מוקפדים ואפילו יחרגו מהמראה הסטנדרטי ומהצבעים המקובלים, השיש יהיה עשוי מבן יוקרתית ונוצצת כגודמת שיש קוריאן, מוצרי החשמל יהיו באיכות בלתי מתפשרת ובעיצובים מיוחדים, ארונות המטבח עצמם יהיו מחולקים לתאים מרווחים שמכילים מקום מדויק למוצרים והציוד לאפייה ולבישול וכך הלאה.

כאשר מדוברים על צבעים בעיצוב מטבח יוקרתי, נראה כי יש שני סגנונות נפוצים והם: סגנון מודרני המכיל גוונים רגועים יותר כגודמת לבן, קרם, בז', אפור בהיר, אולם מה שיפה הוא הגוון שישבור את הלובן ויקנה לחלל שיק. הגוון הנוסף יכול להיות אדום, צהוב, ירוק, אפור כהה ואפילו טורקיז. כמו כן, ניתן למצוא סגנון נוסף בעיצוב מטבחי יוקרה שהוא הרטרו, המשולב עם טכנולוגיות עכשוויות, אך מבוסס על המטבחים הישנים והאהובים שהיו בעבר בבתי המלוכה. אם כן, ניתן למצוא מגוון רב של סגנונות, כאשר המיקוד הוא בחירה בחומרים איכותיים המאפיינים את המטבח היוקרתי המודרני.

למעבר ולקריאה מידע אודות עיצוב מטבח יוקרה פרובנס