מטבח קלאסי

מטבחים קלאסיים הם שם כללי למבטחים מעוצבים בסגנון עתיק לעיתים, בעל קווי אופי אירופאיים, לא צעקניים ובנוסף, משדר אלגנטיות ויוקרה. מהם הקווים המנחים העיקריים של מטבח קלאסי? באילו צבעים ניתן להשתמש? והאם אי אפשר לשלב אביזרים מודרניים כמו מנורות או שיש בסגנון אחר? על זאת ועוד, נעסוק במאמר הבא.

הקווים המנחים של מטבח קלאסי

ניתן לעצב מטבחים קלאסיים בסגנונות רבים, כגון סגנון מעוצב ואף מודרני. מה המייחד אם כך מטבח קלאסי? קשה לענות על השאלה הזו בפשטות, אולם, אומר רק שמטבח קלאסי הוא לא "צעקני" ו"חדשני מדי", כלומר, מדובר בעיצוב נעים, שמרני וכמובן, מוקפד ומעוצב.

היכן ניתן למצוא מטבחים קלאסיים?

קיימות חברות רבות אשר מסוגלות לספק עבורכם מטבח קלאסי המותאם לצרכי הבית המסוים שלכם. כיצד לחפש את הסגנון המתאים לכם? חשבו מה בתוך הסגנון הקלאסי הכי מושך אתכם, למשל: תאורה, ארונות קלאסיים, סגנון אירופאי, סגנון פשוט וכדומה. הוסיפו את המילה המתארת את המטבח שתרצו למילה "קלאסי" וסביר להניח כי תקבלו תוצאות טובות עבורכם.

מטבח קלאסי בהתאמה אישית

מהם הצבעים למטבחים קלאסיים מעוצבים?

חום אדמה ובכלל כל צבעי האדמה – חום ידוע ביכולתו להשרות אווירה חמה ונעימה, בייחוד כאשר משלבים בתוכו עץ.

לבן – מטבחים קלאסיים לבנים כולל נעשה אפנתי בשנים האחרונות. אם אתם בוחרים בו, השתדלו שלא יהיה בנאלי ומשעמם מדי. בנוסף, זכרו כי מטבחים לבנים לעיתים קרובות קשה לנקות.

צבעים עתיקים – נחשבים אמנם המתאימים למטבחים קלאסיים, אבל לא תמיד משתלבים טוב במטבח קלאסי. אם אתם משלבים צבעים צבעוניים יחסית, אל תגזימו.

עיצוב מטבחים קלאסיים מיוחדים

בעת עיצוב מטבחים קלאסיים האם ניתן לשלב את הסגנון המודרני?

ברור שכן, אך דאגו לשילוב טוב ולא מעין מישמש לא קשור. כיצד לדעת מהו שילוב טוב? אם זכיתם בחוש עיצוב, אחלה! אם לא, אני ממליצה להיוועץ עם מישהו מלומד בנושא העיצוב מטבחים קלאסיים, אשר יוכל לעזור לכם לשלב בין הסגנונות שתרצו ולצאת מזה בשלום. עבור המתחילים: כנסו לחנויות, שאלו את המוכרים והתחיל לגבש תכנית עיצוב ייחודית למטבח קלאסי, הסתכלו בקטלוגים שונים והרשו לעצמכם להתלבט. הכי חשוב לזכור: המטבח הוא חלק בולט בבית בלשון המעטה ושווה להשקיע בו. עשו זאת בהנאה.

למידע נוסף אודות מטבחים כפריים > לחצו כאן

לפרטים נוספים וליצירת קשר מהיר עם החברה לחצו על הקישור