קטלוג מטבחים

טוב, אז הגעתם ליום הנהדר בו החלטתם לצאת ולבדוק דוגמאות של מטבחים שונים השגתם לכם קטלוג מטבחים על מנת לעצב את המטבח. אולם, על מה חשוב להסתכל קודם? מהיכן להתחיל? עבור אלה שזו הפעם הראשונה בה הם מסתכלים על קטלוג מטבחים ברצינות ועבור אותם אנשים אשר מרגישים מעט אבודים בקשר לעיצוב המטבח החדש, קיבצנו עבורכם כמה טיפים שבתקווה, יסייעו לכם.

הכינו רשימת צרכים מראש

בדיוק כמו רשימת מכולת לסופר, כדאי להיות ממוקדים על מטרות בעיצוב או בשיפוץ, למשל: האם נהיה מעוניינים לעשות שיפוץ כולל או האם נהיה מעוניינים להחליף רק ארונות?, האם נרצה לשנות את מיקום הדברים לפי מה שהיה בקטלוג מטבחים או לא? וכדומה. רשימת המכולת הזו חשובה עבור שמירה על תכנית יציבה וכמובן, על אי חריגה מן התקציב.

אם אתם בעד שינוי כולל, הטיפ הזה לא עבורכם

אם אתם לא בעד שינוי כולל, שימו לב כי קטלוג מטבחים סטנדרטי מכיל עיצובים עבור סוגי מטבחים שונים, לכן דפדפו וחפשו עיצובים המתאימים בקטלוג מטבחים שלכם, למשל: דלגו על ארונות שיש מטבחים עם אי, או חפשו ארונות ארוכים במידה ויש לכם מטבח צר וארוך.

עיצוב מטבח קלאסי יוקרתי

אל תשתגעו עם העיצוב, ביחס לשאר הבית

כמו רבים, גם אני בעד עיצוב בשלבים של הבית, בייחוד כאשר יש מגבלות תקציב. אולם, אם המטבח ייראה מעוצב "מדי", העניין הזה עשוי לא להלום את הבית עצמו. לכן, אני מציעה לעשות זאת בטוב טעם ובחכמה. אגב, אם ובמידה ואתם שמים שבקטלוג מטבחים ישנם דוגמאות שונות אפשר ל"ערבב" ולקחת קצת מכל דבר להגיע לתוצאה מושלמת, ורק אם מתאפשר לכם, שפצו מעט גם את הסלון או אזור אחר שתעדיפו, בהתאם למטבח.

קטלוג מטבחים מיוחד של קיצ'ן גלרי

תמיד אפשר להיעזר במעצבי פנים שתוכלו למצוא בקטלוג מטבחים

זה אולי יישמע מוזר, אבל מעצבי פנים עשויים לחסוך לכם כסף. אל תשכחו שמעצבי פנים יודעים לפעמים יותר טוב מכם מה מתאים לבית שלכם, מה אתם יכולים להשיג בתקציב שלכם ועל איזה חברות כדאי לכם לסמוך בנושאים שונים הקשורים למטבח.

אולי יעניין אותך גם: עיצוב מטבח כפרי | עיצוב מטבחים מודרניים | אי למטבח

לפרטים נוספים וליצירת קשר > לחצו כאן