חובבי בשר? הכירו תחליף או תוספת מעולה למשטח הנירוסטה במטבח

פלטת בוצ'ר מעולה לעבודות חיתוך של נתחי בשר גדולים היא כנראה מה שהיה חסר לכם בתור קרניבורים מושבעים. אז מה היתרונות של הפלטה הזאת, לאיזה סוגי מטבחים זה מתאים ואיך עובדים איתה? הנה כל התשובות

לחובבי בשר מגיעים האמצעים המתאימים

חובבי בשר אוהבים לא רק את הטעם, אלא גם את ההתעסקות. כל מי שמגדירים עצמם קרניבורים מושבעים יודעים איזה חלק עסיסי הכי עושה להם את זה, איך לחלץ אותו מתוך הנתח המלא ובאיזה אופן לצלות אותו. עם זאת, פעמים רבות אנו נתקלים בבעיה מבחינת הכלים הזמינים עבורנו.

אחד הפתרונות שהיו קיימים בעבר רק במטבחי יוקרה של מסעדות והגיעו עכשיו גם למטבח הביתי הוא כמובן בוצ'ר בלוק מאסיבי, עבה וחזק. אחרי שתבינו מה אפשר לעשות עם פלטות בוצ'ר כאלה, כבר לא תחפשו פתרונות אחרים.

 

היתרונות של פלטת בוצ'ר

המושג בוצ'ר בלוק מתאר פלטת עץ חזקה שמיועדת לחיתוך בשר. בגלל שמדובר בעץ ולא בפלסטיק או במתכת, חיתוך על גבי הפלטה קודם כל לא פוגע בסכין האיכותית שלכם. אחרי שהשקעתם ברכישת הנתח הכי טוב אצל הקצב ובסכין ראויה, חשוב לעבוד עם פלטות בוצ'ר כמו כל שף במסעדת מישלן.

בנוסף, פלטת עץ סופגת טוב יותר את הנוזלים של הנתח. היא מקלה על עבודה עם נתחי בשר, נוח לנקות אותה ואפשר לחתוך איתה גם עוף, דגים ועוד.

מטבח כפרי פרובנס 

מה הקשר בין בוצ'ר לעיצוב?

אי אפשר לדבר על מטבח כפרי בלי להזכיר בוצ'ר בלוק. זה כיום אלמנט בסיסי בסוגים שונים של מטבחים כפריים, כי הוא עשוי גם כן מעץ ומשום שהוא מתכתב עם האווירה הכללית. אם רוצים לשדרג מטבחים קיימים בלי להיכנס לשיפוץ יקר וארוך, עושים את זה בדיוק עם אלמנטים כאלה.

מטבח כפרי שיש בו פלטות בוצ'ר הוא גם מקום שנוח יותר לעבוד בו. במהלך עיצוב מטבח כפרי כזה, מחליטים מראש איפה לשים את הפלטה וכיצד להקדיש לה מקום על השיש.

 

גם נתחי בשר גדולים צריכים פלטת בוצ'ר

פלטות בוצ'ר בלוק הגיעו למטבחים הפרטיים יחד עם נתחי הבשר הגדולים. אם בעבר היינו רגילים למצוא נתחים כאלה רק במסעדה, הרי שכיום הם זמינים עבורנו אצל הקצב השכונתי או אפילו בסופר.

מטבע הדברים, נתחי בשר גדולים צריכים פלטות מתאימות. כאן נכנס לתמונה הבוצ'ר והוא ממלא את תפקידו מעולה.

 

בוצ'ר בלוק כהשקעה משתלמת

חובבי בשר שמחפשים תחליף או תוספת למשטח הנירוסטה במטבח יעדיפו לעשות את זה עם בוצ'ר. במקביל, אותן פלטת מוצלחות יכולות להיות מתנה נהדרת לחברים, קרובים ובני משפחה.

זו השקעה משתלמת לטווח הארוך ואחרי שמתרגלים לעבוד עם פלטה מקצועית כזאת כבר קשה לחזור אחורה. חולמים להיות שף? הפלטה היא הצעד הראשון בדרך לשם.

לפרטים נוספים השאירו פרטים