בונים? משפצים? מחדשים את סביבת המטבח? בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא את כל הטרנדים הבולטים בתעשיית עיצוב מטבחים לשנת 2020

המטבח הביתי, בהתאם לכל חלל מגורים אחר בשטח הבית או הדירה, זוכה לחידושים שונים מעת לעת, כאשר כל אחד מהחידושים השונים מהווה טרנד כזה או אחר בעולם המטבחים. כאשר מדברים על טרנדים בעולם המטבחים, מדברים למעשה על חידושים ופתרונות שונים הבאים לידי ביטוי בסביבת המטבח גם בהיבט העיצובי ובחירת הסגנון העיצובי, גם בהיבט הפונקציונאלי של סביבת המטבח והתאמתו לצרכי הלקוח וגם בכל הנוגע לרמת האבזור של סביבת המטבח.

מטבחים כפריים

הטרנדים החמים לשנת 2020

בין הטרנדים החמים בעולם המטבחים לשנת 2020 תוכלו למצוא:

מטבחי זכוכית – מטבחי הזכוכית הנחשבים לסוג של מטבחים מודרניים, נכנסו אל תוך חיינו לפני מספר שנים ותוך פרק זמן קצר הפכו לאחד מסוגי המטבחים האהובים והמבוקשים ביותר בישראל. טרנד מטבחי הזכוכית ממשיך ללוות אותנו גם בשנת 2020, והוא מגיע במגוון רחב של צבעי זכוכית המכניסים צבע נועז לסביבת המטבח.

משטחי נירוסטה – כיום, ביותר ויותר דירות ובתים תוכלו למצוא מטבחים ביתיים המשלבים בתוכם משטחי עבודה המיוצרים מנירוסטה. משטחי הנירוסטה מגיעים אל המטבח הביתי מהמטבח המוסדי-עסקי והם נחשבים למשטחי עבודה יעילים ונוחים המתאפיינים בעמידות גבוהה לאורך שנים.

• אי מעוצב בחלל המטבח המשמש כעמדת עבודה – איי מטבח שימשו לאורך שנים רבות כאמצעי דקורטיבי ובין היתר הם שימשו גם כנקודת אירוח בתוך חלל המטבח. כיום, תוכלו למצוא יותר ויותר מטבחים בהם איי המטבח משמשים גם כעמדת עבודה בה מוצבים תנורי אפייה בילד אין, כיריים חשמליים וכדומה ו/או כמשט עבודה לצורך הכנות.

מטבחי נאנו לייזר – מטבחים אלו מאפשרים לכם ליהנות מחוויית OPEN SPACE של חלל המטבח, כאשר יחידת ה-אי משמשת כעמדת עבודה/בישול/אפייה ואירוח והקיר המרכזי של המטבח מהווה יחידת אחסון למכשירי חשמל שונים המגיעים בשיטת ה-בילד אין. במטבחים אלו הקיר המרכזי של המטבח משמש גם כיחידת גוף מטבח מרכזית ונסתרת.

לצד הטרנדים המופיעים לעיל, תוכלו ליהנות גם משילובם של טרנדים נוספים מעולם המטבחים כגון: ספוטים פנימיים וחיצוניים בארונות המטבח, כיורי נירוסטה אותם ניתן להתקין גם במשטחי עבודה המיוצרים משיש, הטמעת פתרונות אחסון חכמים באמצעות מוצרי פרזול בגוף ארונות המטבח ואלמנטים דקורטיביים נוספים היכולים להפוך כל מטבח לסביבת מטבח נעימה יותר, מעוצבת יותר ופונקציונאלית הרבה יותר.

אצלנו בחברת KITCHEN GALLERY, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של חידושים ופתרונות עיצוביים לצורך עיצוב מטבחים כפריים ולצורך עיצוב מטבחים מודרניים כאחד. קולקציית המטבחים המעוצבים שלנו משלבת בתוכה מגוון רחב של טרנדים חמים לצד אלמנטים "קלאסיים" אותם ניתן לשלב בכל מטבח ביתי ולהפוך אותו לסביבת מטבח מעוצב.
לצפייה בקטלוג המטבחים שלנו לשנת 2020 לחצו כאן או בואו לבקר אותנו בגלריה הממוקמת במתחם בילו סנטר – קרית עקרון.

לפרטים נוספים השאירו פרטים