מה חדש בקולקציית מטבחים מודרניים 2022

שנת 2021 עברה חלפה לה ואותה החליפה שנת 2022 המיוחלת. כיצד תשפיע השנה האזרחית שבאה עלינו לטובה על תחום המטבחים בכלל ועל תחום המטבחים המודרניים בפרט? החלטנו לאסוף עבורכם את הטרנדים החמים לשנה הבא ולאפשר לכם ליהנות ממידע חינמי ומקיף. קחו בחשבון כי הטרנדים החמים הם שיקבעו את סגנון העיצוב שישלוט בשנה הזו.

מה צפוי לנו בשנת 2022

מה שאתם עתידים להיחשף אליו כשאתם ניגשים לברר אודות מטבחים מודרניים, הם פעם אחת העיצוב המינימאלי – אם בשנים עברו העיצוב היה גרנדיוזי בשנה הבאה חוזרים לצניעות וממזערים את הפומפוזיות – הקווים יהיו יותר ישרים והצבעים יהיו יותר שקטים. ברמת התאורה נפגוש דווקא את הצבעים הצבעוניים ומשחקי אור וצל – התאורה תהיה לרוב מקרמיקה ולא מעט עיצוב רטרו אשר מחזיר את הכמיהה לשנים עברו. המטבחים שישלטו בבחירות האינטואיטיביות יהיו דווקא מטבחים מודרדניים אשר מאפשרים הנאה מרובה והתמזגות טבעית עם יתר חללי הבית.

מטבח מודרני

כך יראה המטבח שלכם

מטבחים מודרניים מאפשרים בחירה רחבה של סגנון העיצוב. תת הקטגוריה המוכרת בשם "מטבח מודרני" כוללת מספר נרחב של עיצובים, כשהשולט לשנה הבאה הוא מטבח הרטרו – שנות ה 50-70 עושים צעדי ענק אל המטבח של שנת 2022. המטבחים עתידים להיות מחופים בקרמיקה בטקסטורות ועיצובים רבים ומגוונים אשר ישפיעו משמעותית על מראה המטבח. באותה הנשימה של הקרמיקות, יתווספו החיפויים של משטחי הקוריאן להם טקסטורה ייחודית ואם זה לא מספיק, הרי שתוכלו ליהנות מחיפוי זכוכית.

על איזה שיש תעבדו אתם שואלים עצמכם? ככל הנראה שהשנה שיש הגרניט הוא שיתפוס את מקומו וידיח את יתר חומרי הגלם מהם מייצרים שיש. כאשר מדברים על מטבחים מודרניים, מדברים על שיש גרניט ובעיקר בשל היתרונות המובהקים שלו ובין היתר: השיש אינו סופח אליו כתמים, ניתן להניח על גביו סירים ומחבתות חמים ובגדול הוא שיש חזק מאוד ועמיד לאורך זמן. יתרון נוסף של שיש זה הוא היכולת לבחור שיש בהתאמה מלאה לסגנון העיצוב וזאת בשל ריבוי הטקסטורות שלו.

שטחי אחסון – מטבחים מעוצבים של השנה הנוכחית, יכילו שטחי אחסון רבים ומגוונים. הסטייל שישלוט הוא שטחי אחסון פתוחים ולא סגורים בארונות כפי שהיה נהוג עד היום. הסגנון החדש של שטחי אחסון פתוחים מאפשרים ייצור מטבחים מודרנים מיוחדים וייחודיים שטרם נראו כמותם.

מטבח מודרני מעוצב

גם בשנה הבאה עלינו לטובה יישארו המטבחים פתוחים וישתלבו באופן הומוגני עם יתר החללים השרויים בבית. אם בשנים עברו (שנות ה- 50) נהוג היה לסגור את העקרב בית בחדר שנקרא מטבח מבלי שיראו אותו אם לא נכנסים אליו, הרי שכיום המטבח פתוח לכל וכל מי שנכנס אל הבית יכול לראותו. המטבח המודרני נמכר בהתאמה אישית לכל אדם ו/או כחלק מקולקציה ובהתאם המחיר

לפרטים נוספים השאירו פרטים